Владимир Кличко спасен од запален брод

2 копии
6 копии
6 копии
5 копии
4 копии
10 копии
6 копии

Најавените мешовити полициски патроли на италијанската и словенечката полиција, кои треба да започнат да дејствуваат наредната недела на заедничката граница, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со вирусот Ковид-19 во нашата земја. Тој ...
сите 251 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 140 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска изјави дека не очекува интервенции во Преговарачката рамка за членство во ЕУ, која е веќе на маса. Нормално е дека во ...
сите 242 | | | веќе видена

Оливер Спасовски, техничкиот премиер на Македонија, синоќа на предизборна средба со граѓани од Чаир најави четврт сет на економски мерки за справување со ...
сите 100 | | | веќе видена

Денес претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборна единица 4, Александар Николоски ја посетија ...
сите 338 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Владимир Кличко спасен од запален брод

Од:
До кого (е-маил):
Порака: