Саем за вработување и кариера во Кичево и промотивен настан вмрежување

 Денеска и утре, Општина Кичево организира Саем за вработување и кариера и промотивен настан вмрежување. На саемот за кариера се очекува присуство на голем ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
4 копии

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објавува факти на денот:Венко Филипче штанцаше милионски тендери, но не знае да ги заштити граѓаните од Корона вирусот.ЈО молчи и не отвора постапка ...
сите 267 | | | веќе видена

СДСМ ги почитува европските принципи за слобода и демократија и затоа го поддржува развојот на медиумите и слободата на говорот и аргументираната критика. Ја ...
сите 161 | | | веќе видена

Преговорите за евентуалната голема предизборна македонско албанска коалиција се пред самиот финиш и се водат интензивно и со БЕСА но и со останатите коалициски ...
сите 144 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Саем за вработување и кариера во Кичево и промотивен настан вмрежување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: