Вистината за најуспешниот фалсификатор во светотОстанато

Владата на Црна Гора го утврди предлог-законот за ратификација на Протоколот за пристап на Република Северна Македонија во НАТО и го достави до Парламентот за ...
сите 210 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 259 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 262 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 112 | | | веќе видена

Светската здравствена организација (СЗО) предупреди дека бројот на заболени со мали сипаници во светот се зголеми за 50%, и покрај сите напори да се спречи ...
сите 181 | | | веќе видена

Бразилската одбојкарка Луиза Унгерер го запознала несреќениот фудбалер Емилијано Сала во Нант и откри дека биле во тајна врска претходните две години. Таа игра ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вистината за најуспешниот фалсификатор во светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: