„Само Вистина“ со Сотир Костов и Љупчо Зиков


Почитувани гледачи, и оваа среќна среда ја користиме за да зграпчиме дел од магијата наречена САМО ВИСТИНА – за тоа колку сили смогнавме за да одиме напред, а ...
| | веќе видена | слични

Ракавицата е фрлена – дали „султан“ партиите ќе прифатат радикална промена во изборниот модел? И намалување на бројот на пратеници? Отворени листи – како шанса ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ВМРО-ДПМНЕ е за попис, но сакаме попис на транспарентен начин, според стандарди кои се меѓународни, да има дебата во која ќе бидат вклучени за да на крај ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Интегрален текст од прес конференција за медиуми на Наум Стоилковски, Портпарол на ВМРО-ДПМНЕ Зоран Заев прокоцка цела година во лаги и манипулации дека ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Зоран Заев прокоцка цела година во лаги и манипулации дека Македонија добила датум за преговори, изјави портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски кои ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зоран Заев прокоцка цела година во лаги и манипулации дека Македонија добила датум за преговори. Еве што велеше Заев цела година, еве како убедуваше насекаде, ...
| | веќе видена | слични

Ова е видеото од 2 јули 2018 година, обраќање на Зоран Заев во Собранието пред пратениците! Значи пред една година каде што вели – „Скрининг процесот ЕУ го ...
| | веќе видена | слични
13 копии
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 190 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 145 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 90 | | | веќе видена

Германија нема да прифати никакви британски обиди за промена на условите за излегувањето на Велика Британија од Европската унија. Ова го најави германскиот ...
сите 97 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Само Вистина“ со Сотир Костов и Љупчо Зиков

Од:
До кого (е-маил):
Порака: