Виснатите кабли и бандерите на улица шират паника кај граѓаните

Виснатите кабли и бандерите насред коловози се дел од комуналните проблеми од кои стравуваат граѓаните. Ваквите феномени ги има на неколку места во нашиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Виснатите кабли и бандерите на улица шират паника кај граѓаните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: