Вилијам се пошегува на сметка на ѕвонарките на Кејт Мидлтон (ВИДЕО + ФОТО)


Кејт Мидлтон во ѕвонарки замина за Кипар. Таа изгледаше шик во комбинацијата со маслинесто палто и маслинести чевли. – Мојата сопруга се камуфлирала против ова ...
| | веќе видена | слични

 Кејт Мидлтон фустаните овојпат ги замени со панталони, а за нејзиниот нетипичен изглед даде коментар и нејзиниот сопруг. Кејт Мидлтон изгледа се инспирираше ...
| | веќе видена | слични

 Мајката на Кејт и Пипа Мидлтон го даде првото интервју и проговори за тоа колку се менува животот ако ќерката ви е омажена во кралското семејство. Интервјуто ...
| | веќе видена | слични

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

До четврток во попладневните часови ќе се задржи променливо и нестабилно време со честа појава на пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Локално ќе има појава на ...
сите 164 | | | веќе видена

По топлотниот бран изминатите денови, новата работна недела во гостиварскиот регион носи дестабилизација на времето, пад на дневната температурата и врнежи. ...
сите 173 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вилијам се пошегува на сметка на ѕвонарките на Кејт Мидлтон (ВИДЕО + ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: