Oд синот на таткото: Рита Ора сега се гиба со Дејвид Бекам

Сопругата на Дејвид Бекам, дизајнерката Викторија Бекам, ги изнела своите бјути тајни. Во новото интервју за магазинот „The Edit“, Викторија открила кому му го ...
| | веќе видена | слични

Љубопитно ги пролистуваме Инстаграм профилите на светските дизајнери, знаејќи дека нивните пролетни колекции се веќе актуелни и во продажба, па според објавите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Младата пејачка е одговорна за сè! Еден од омилените парови во светот, Дејвид и Викторија Бекам, повторно се најде под притисок на јавноста поради гласините за ...
| | веќе видена | слични

Еден од најомилените и најозборувани светски парови Викторија и Дејвид Бекам повторно се во центрот на таблоидите со гласините дека наводно се разведуваат.И ...
| | веќе видена | слични

Викторија Бекам направи вистинска револуција во модата и е една од ретките кои модните инсајдери ја прифатија откако излезе од шоубизнисот и влезе во модниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Осигурителната компанија „Еуросиг" потврди дека автобусите и патниците на „Дурмо турс" се осигурени кај нив и дека по трагичната автобуска несреќа на патот ...
сите 286 | | | веќе видена

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 197 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Oд синот на таткото: Рита Ора сега се гиба со Дејвид Бекам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: