Синот на Дејвид Бекам со нова суперсексапилна девојка, има само 20 години, а веќе позирала за Плејбој

Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам за прв пат е виден во јавност со својата нова девојка, суперсексапилната девојка Лекси Вуд. Младиот Бруклин (19) ...
| | веќе видена | слични

Познатите мајки секогаш се трудат да изгледаат што поубаво и подобро во јавноста, па со нивниот стил ги инспирираат жените ширум светот, а посебно оние кои ...
| | веќе видена | слични

Дејвид и Викторија Бекам ги однесоа нивните деца на патување во Дизниленд.Славниот пар беше фотографиран во забавниот парк заедно со 6-годишната ќерка Харпер и ...
| | веќе видена | слични

 Семејството им е на прво место, па така постојано одвојуваат време за квалитетно минати мигови заедно и забавни активности. Дејвид и Викторија Бекам секогаш ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За време на четири години занимавање со моделинг, таа ги красеше насловните страници на магазините "Вог", "Галор", "Космополитан", па дури и за "Плејбој". ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Даут-пашин амам во Скопје беше местото каде се собраа за да одговорат на прашањето „Зошто Европа?“. Опкружен од сликите на Адем Кастрати, германскиот министер ...
сите 136 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери, денеска оствари средба со потпретседателот на Европскиот парламент од Грција, Димитриос ...
сите 134 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синот на Дејвид Бекам со нова суперсексапилна девојка, има само 20 години, а веќе позирала за Плејбој

Од:
До кого (е-маил):
Порака: