Снимка која ја „запали“ Русија: Мафијаш заведува активистка во затвор (Видео)


Камерите во еден руски затвор снимија момент на интимност помеѓу мафијашки бос и жена која се претставува како активист за човекови права. Мафијашкиот бос и активистката биле фатени во “акција”, кога таа го посетила за да види како го третираат во затвор. Вработените во затворот наместиле видео-опрема откако се посомневале, бидејќи состаноците на овие двајца станувале сè подолги од предвиденото. Активистката била редовен посетител, а сите затвореници се жалеле дека криминалецот поради своите врски имал комфорен живот во затворот – дрвен кревет, столчиња, маса за кафе и слики на ѕидовите, пишува Дејли маил. „Забележавме дека нивните консултантски сеанси траат подолго од тоа што треба”, изјавил еден затворски службеник. Постои сомнение дека активистката била платена да доаѓа да доаѓа на овие посети, па се полицијата се сомнева и во нејзиниот вистински идентитет.
| | веќе видена | слични

Осуден руски мафијашки бос и наводно заштитник за човекови права бил снимен како имаат секс во ќелијата каде што е затворен. Видеото е направено откако раководството на затворот во Свердловската област нареди да бидат монтирани тајни камери за надзор, соопштува “Дејли мејл”. Престапникот и русокосата биле фатени на дело кога таа дошла да провери како се однесуваат со него во затвор. Камерите за набљудување биле тајно монтирани откако стражарите се посомневал дека се случува нешто лошо за време на средбите на мафијашот и заштитничката – тие траат подолго од очекуваното. На кадрите се гледа како жената влегува во ќелијата и брзо се соблекува за да има секс со криминалецот. Снимката е од април. Други затвореници пак се пожалија дека мафијашот живее прилично луксузно во затворот – имал дрвени кревети, а не стандардни за затвор, како и фотелји, маса за кафе и слики на ѕидовите.
| | веќе видена | слични

Руски мафијаш и активистка за човекови права се фатени на дело благодарение на скриените камери кои управата на затворот ги поставила во неговата ќелија. Водичот на мафијашката банда и згодната русоккоса се фатени сред сексуален чин, откако таа го посетила за да провери каков третман има во затворот. Затворската управа се посомневала и поставила камери идејќи нивните средби траеле подолго од неопходното. На снимката се гледа како активистката влегува во неговата ќелија, брзо се соблекува, по што следува секс. Според информациите од она што е познато, жената редовно доаѓала во посета, сè додека двајцата не биле откриени.
| | веќе видена | слични
2 копии

Активистката за човекови права, го посетила лидерот на мафијашка група, за да види како тој е третиран во затворот. Вработените во затворот наместиле видео-опрема откако се сомневале дека нешто не е во ред, бидејќи состаноците на овие двајца станувале сè подолги од предвиденото. Како што пренесува Дејли мејл, активистката била негов редовен посетител. Сите затвореници се жалеле дека криминалецот поради своите врски имал комфорен живот во затворот – дрвен кревет, столчиња, маса за кафе и слики на ѕидовите.
| | веќе видена | слични
3 копии

Камерите во еден руски затвор фатија момент на интимност меѓу мафијашки шеф и жена која се претставувакако активистка за човекови права. Мафијашкиот бос е фатен на снимките на тајните камери во интимно пози со жената која е идентификувана како Лариса З. Редовенпосетител на затворот во Свердловску во централна Русија. Имено нејзината задача е да провери дали затворениците се сигурни во ќелиите и дали се задоволни со условите во затворот. Сепак, мафијашкиот бос е очигледно дека е презадоволен од условите, а привлечноста меѓу нив двајцата настанала веднаш. Видео-материјалот наводно настанал во април годинава, и покажува дека двојката не размениле ниту еден збор туку веднаш преминале на водење на љубов. „Приметивме дека нејзиното советување траело нешто подолго него од вообичаеното, па ги проверивме снимките од тајните камери“, вели портпаролот на затворот. Инаку луѓето во Русија ја критикуваат власта затоа што затворските ќелии повеќе потсетуваат на днвевни соби на руски домови, отколку ...
| | веќе видена | слични

Рускиот шеф на мафијата и русокосата активистка која била за да ги провери условите во затворот во кој тој се наоѓал завршиле заедно во кревет. Нивната акција била снимена со скриена камера, која ја во неговата ќелија ја поставила управата на затворот. Активистката ја интересирало како во затворот се однесувале со мафијашот, но тоа не прв пат тие двајца да се сретнат. Русокосата редовно му доаѓала на посета, а кога нивните средби изненадно станале подолги, управата на затворот почнала да се сонева. По што во ќелијата поставиле камера. На снимката се гледа како жената влегла во ќелијата и набрзо се соблекла за интимно го задоволи неименуваниот затвореник во Свердловск во средна Русија. Се верува дека снимката била направена во Април оваа година, но неодамна протекла во локалните медиуми и предизвикала згрозување во јавноста. Лушето покрај сексот реагирале и за тоа што осудениот мафијаш има дрвен кревет наместо стандардниот затворски плус маса, столици и слики по ѕидовите. Откриено е дека активистката редовно ...
| | веќе видена | слични

Шефот на руската мафија и активистката за човекови права биле фатени во интимни активности во затворската ќелија, откако управителите на затворот поставиле скриени камери. Парот разменувал нежности во периодот кога активистката требала да провери какви се условите во затворот и дали се однесуваат спрема затворениците во сооднос со човечките права. Управниците на затворот поставиле камери откако сфатиле дека нејзините посети траат подолго од што е потребно. На снимката се гледа како жената влегува во ќелијата и веднаш се соблекува за да има сексуални односи со неидентификуваниот криминалец во затворот во Свердловск областа, во централна Русија. Се претпоставува дека видеото настанало во април, но дека дури сега протекло во локалните медиуми. Луѓето се жалеле дека мафијашот, кој е осуден поради организиран криминал, живее во удобна ќелија со дрвен кревет наместо стандардниот затворски, како и дека има столици, ноќна масичка и слики на ѕидовите.
| | веќе видена | слични

Камерите во еден руски затвор го уловиле моментот на интимност помеѓу рускиот шеф на мафија и жената која се претставила како активистка за човекови права, пишува Информер.рс. Мафијашкиот бос е фатен на снимките од тајните камери во интимни пози со жената која е идентификувана како Лариса З - редовен посетител на затворот во Свердловски во централна Русија. Имено, нејзината задача е да провери дали затворениците се безбедни во ќелиите и дали се задоволни од условите во затворот. Сепак, шефот на мафијата очигледно бил повеќе од задоволен од условите, а привлечноста помеѓу овие двајца настанал речиси веднаш. Видео-материјалот наводно настанал во април годинава и покажува дека двојката не ни разменила зборови туку веднаш поминале на водењето љубов. - Забележавме дека нејзиното советување траеше подолго од обично, па ги проверивме снимките од тајните камери - рекол портпаролот на затворот. Имено, луѓето во Русија ја критикуваат власта затоа што затворските ќелии повеќе потсетуваат на дневни соби на руските ...
| | веќе видена | слични

Останато

По официјалните изборни резултати од првиот круг на претседателските избори од земјава, грчките медиуми најмногу акцент ставаат врз малиот процент на излезност ...
сите 259 | | | веќе видена

Полицијата привела едно лице во гласачко место во кумановското село Тромеѓа кое го фотографирало гласачкото ливче, информираат од Општинската изборна комисија ...
сите 205 | | | веќе видена

Кандидатката за претседател од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Сиљановска-Давкова преку социјалните мрежи му честиташе на Блерим Река за освоените гласови во првиот ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Снимка која ја „запали“ Русија: Мафијаш заведува активистка во затвор (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: