(ВИДЕО) Вистински празник за очи: Салон за „суперавтомобили“ во Дубаи


За љубителите на суперавтомобилите Дубаи е еден од најдобрите дестинации. На улиците на овој град можете да ги видите сите најлуксузни и најскапи спортски ...
| | веќе видена | слични

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 391 | | | веќе видена

Именувањето на новиот директор на Агенцијата за разузнавање, најавата за анализа на надворешната политика и за деблокада на процедурата за агремани за ...
сите 278 | | | веќе видена

Собраниската комисија за мандатно-имунитетни прашања денеска одржува седница на која се расправа за одземање на пратеничкиот мандат на Никола Груевски, кој ...
сите 84 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Вистински празник за очи: Салон за „суперавтомобили“ во Дубаи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: