Цел живот погрешно сме пиеле вода, ова е најдобриот и исправен начин(видео)


Времињата се менуваат, науката и медицината напредуваат со брзина на светлината и ни укажуваат на тоа дека некои рутински животни активности не се многу добри ...
| | веќе видена | слични

Јаболката се вкусно и здраво овошје и помагаат за еден голем проблем. Имено, испуштаат етилен, па ако ставите на пример банани до јаболката, нема да поцрнат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Функцијата на Претседател на Републиката не е супститут на Владата. Оваа Влада ќе плати насоро висока цена за својата неспособност, неработење, индолентност, ...
сите 86 | | | веќе видена

Под влијание на посвежа воздушна маса утре и во четврток ќе се задржи променливо облачно време со слаби локални врнежи од дожд во западните и јужните делови и ...
сите 204 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цел живот погрешно сме пиеле вода, ова е најдобриот и исправен начин(видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: