(ВИДЕО) Телохранителот на Мијалков претепал жена пред полициска станица


5 копии

Телохранител на поранешниот директор на Управата за безбедност и контраразузнавање, Сашо Мијалков, претепал женско лице пред очите на своите колеги полицајци, ...
| | веќе видена | слични

Ексдиректорот на Управата за безбедност и контраразузнавање Сашо Мијалков, за кого Специјалното обвинителство сега пред Апелациониот суд Скопје бара изрекување ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сашо Мијалков има стан и фирма во Чешка, тоа создава опасност за негово бегство, рече обвинителката Ленче Ристоска на денешната јавна седница во Апелациониот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јужнокорејската метеоролошка служба соопшти дека земјотресот со јачина од 3,4 степени по Рихтеровата скала, кој денеска беше регистриран во Северна Кореја, не ...
сите 307 | | | веќе видена

Два последователни земјотреса ја погодија американската сојузна држава Калифорнија во петокот вечерта, соопшти Геолошката служба на САД (USGS). Првиот потрес ...
сите 91 | | | веќе видена

Во интервјуто за „360 Степени“ дадено од Њујорк, премиерот Зоран Заев зборуваше за ракувањето со американскиот претседател Доналд Трамп. 360 Степени: Вашето ...
сите 70 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение за некои проблеми и околности кои ви претставуваа голема дилема во претходниот период. Во љубовта слободните ...
сите 31 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Телохранителот на Мијалков претепал жена пред полициска станица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: