(ВИДЕО) СТРАШНО НЕВРЕМЕ ВО ФЕНИКС: Поплавени објекти, патишта, откажани летови


Поплавени патишта и откажани летови има во главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет деца и четворица возрасни ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) СТРАШНО НЕВРЕМЕ ВО ФЕНИКС: Поплавени објекти, патишта, откажани летови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: