Страшна несреќа го потресе регионот- работник паднал од зграда врз девојче кое поминувало покрај градилиштето


Во Косовска Митровица утринава се случила страшна несреќа, кога работник кој работел на зграда паднал врз девојче кое поминувале покрај градилиштетот. ...
| | веќе видена | слични

Страшна сообраќајна несреќа вечерва во Прилеп. Во сообраќајната несреќа учествувале комбе и автомобил. Се уште нема информации за бројот на повредени и нивната ...
| | веќе видена | слични

Страшна несреќа се случила вчера во Србија во страшна несреќа, во која 47-годишен маж бил повреден, а се запалила и колата во која биле тројца полицајци. ...
| | веќе видена | слични

Шестмесечно бебенце починало денеска на Универзитетската Клиника за Детски болести во Србија, по сообраќајна несреќа. Несреќата се случила пред две недели, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски во рамките на својата посета на политичкото собрание на Европската Народна Партија што се одржува во Брисел ...
сите 275 | | | веќе видена

Дипломатските тензии меѓу Турција и Австралија, иницирани од коментарот на турскиот претседател на нападот на Нов Зеланд се смируваат откако Анкара соопшти ...
сите 236 | | | веќе видена

Откако скопскиот Кривичен суд му одреди куќен притвор на поранешниот градоначалник на Карпош, Стевчо Јакимовски, од неговата партија ГРОМ, денеска реагираа ...
сите 187 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, вчера беше помеѓу граѓаните на Гевгелија, каде учестуваше на граѓанска трибина со младите. Пред ...
сите 121 | | | веќе видена

Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
сите 210 | | | веќе видена

Целиот процес поврзан со случувањата на 27-ми април е политички монтиран и мотивиран. Пресудите се драконски и нарачани од ликови како Заев и Пендаровски кои ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Страшна несреќа го потресе регионот- работник паднал од зграда врз девојче кое поминувало покрај градилиштето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: