Видео прошетка низ неколку исклучителни домови


2 копии

На Охрид1 се појави видео снимено од автомобил, неколку секунди по силниот потрес во Охрид од 5 степени. Граѓаните вознемирени и вечерва, сите се на улица,по серијата потреси. https://
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 133 | | | веќе видена

Демократите од Конгресот во САД ја одбија поканата на претседателот Доналд Трамп да учествуваат на работен ручек во Белата куќа да преговараат за блокадата на ...
сите 118 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Видео прошетка низ неколку исклучителни домови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: