Хрватскиот пензионер кој стана хит ја покажа сопругата: „Кога ќе не видат, мислат дека таа ми е ќерка“ (ФОТО)


2 копии

Пензионерот дедо Тони од Хрватска кој стана хит за неполни 15 секунди со неговата хит изјава со недели е топ тема во целиот регион. Во едно од многуте ...
| | веќе видена | слични

По познатиот лек против грип што им го препорача на сите, пензионерот Тони (82) стана славен, беше манекен на модна ревија, свиреше во едно шоу, снимаше ...
| | веќе видена | слични

Таљат Селмани, балкански познат како („мастер“) Тони, моментално најпознатиот пензионер во Хрватска и на Балканот, гостуваше во централниот дневник на ...
| | веќе видена | слични

Човекот кој што го насмеа целиот регион со изјавата која стана вирална на социјалните мрежи, не застанува тука и продолжува секојдневно да изненадува и да не ...
| | веќе видена | слични

Останато

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 100 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 136 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хрватскиот пензионер кој стана хит ја покажа сопругата: „Кога ќе не видат, мислат дека таа ми е ќерка“ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: