(ВИДЕО) Се појавија првите снимки од Михаел Шумахер!


4 копии
3 копии

Семејството на прославениот возач на Формула 1, Германецот Михаел Шумахер, прв пат по несреќата, која седумкратниот шампион на светот ја доживеал во 2013-та ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Легендарниот светски шампион во Формула 1 по страшната несреќа на скијање, кога тешко ја повреди главата, веќе пет години живее речиси во целосна изолација. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Документарецот за животот на седумкратниот светски шампион во „Формула 1“, Михаел Шумахер ќе биде претставен на „Канскиот филмски фестивал“. Предвидено е ...
| | веќе видена | слични

Поминаа пет години откако во пад при скијање на Алпите возачката легенда од Формула 1, Михаел Шумахер се здоби со тешка повреда на главата. По толку долго ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За прв пат по големата несреќа која му се случи семејството на легендарниот возач Михаел Шумахер дозволи да се сними вилата во која тој е сместен. Германските ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 480 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 215 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Се појавија првите снимки од Михаел Шумахер!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: