Мишел Обама избрана за најценета жена на светот: За Меланија Трамп на никој не му е гајле, погледнете кое место го зазеде таа


Некогашната прва дама на САД, Мишел Обама, официјално е избрана за најценета личност на светот. Таа ја престигна дури и кралицата Елизабета и многу други ...
| | веќе видена | слични

Милијардерот и филантроп Роберт Смит го отплатил студентскиот долг на цела генерација студенти во колеџот Морхаус, во износ од 40 милиони долари. Околку 400 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мишел Обама избрана за најценета жена на светот: За Меланија Трамп на никој не му е гајле, погледнете кое место го зазеде таа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: