(Видео) По Путин, Кримскиот мост го преминаа и „ноќните волци“


4 копии
3 копии

Рускиот претседател Владимир Путин го отворил сообраќајот на Кримскиот мост и тоа така што седнал зад воланот на камионот "Камаз" и прв се повозил на истиот. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кримскиот мост вчера беше официјално отворен и тоа ни помалку ни повеќе, туку од самиот преседател на државата, Путин, кој се качи во камион и прв возше низ ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Рускиот претседател Владимир Путин денеска возејќи камион ја предводеше колоната на свеченото отворање на Кримскиот мост, кој ја поврзува Русија со Кримскиот ...
| | веќе видена | слични

Рускиот претседател Владимир Путин денеска со портикалов Камаз возеше преку мостот што ги поврзува југот на Русија со полуостровот Крим, што Русија го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Спојувајќи ги религијата и хуманоста, тие денеска инспирираа голем број на кавадарчани да се вклучат во хуманитарната акција за помош на Малкиќ,  на која и е ...
сите 155 | | | веќе видена

И понатаму не стивнуваат реациите и најразлични трачеви и нови информации поврзани со секс скандалот на пејачката Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен ...
сите 216 | | | веќе видена

Одговорност за шверцескиот начин на кој СДСМ го објави Законот за двојазичност мора да има. Законот за двојазичност е штетен и ќе има несогледливи последици по ...
сите 383 | | | веќе видена

„Доколку (претседателот на Грција) Прокопис Павлопулос го потпише Преспанскиот договор кој не е потпишан од претседателот (на пјРМ) ќе учествува во уставно ...
сите 78 | | | веќе видена

Македонија е слободна, демократска и напредна држава, на чекор до полноправно членство во НАТО и ЕУ. Мицкоски, Бачев, и нивниот шеф Груевски не успеаја, ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) По Путин, Кримскиот мост го преминаа и „ноќните волци“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: