(Видео) Музиката ги скротува животните, рече Американец и го отсвири првиот џез концерт за крави


2 копии

Еден американски музичар одлучил на крави да го тестира тврдењето на истражување, според кое, музиката ги смирува и најжестоките животни.Веднаш штом тој ...
| | веќе видена | слични

Еден американски музичар одлучил на крави да го тестира тврдењето на истражување според кое музиката ги смирува и најжестоките животни. Веднаш штом тој засвири ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не е работа на Собранието или Владата да одредуваат прв човек на новото обвинителство за организиран криминал и висока корупција што треба да го наследи СЈО, ...
сите 164 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Русковска не знае каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, која минатата недела поднесе неотповиклива оставка, а неколку часа подоцна ...
сите 371 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 140 | | | веќе видена

Со неизвесност и големи непознаници за ставот на пратениците од различните опции, Предлог законот за јавно обвинителство неделава влегува во Собранието. ...
сите 81 | | | веќе видена

Откако го освои Вимблдон, Новак Ѓоковиќ со сопругата Јелена и децата летува на островот Корчула во Хрватска. Српскиот тенисер веќе објави неколку слики и видеа ...
сите 158 | | | веќе видена

Извештајот од вештачењето на телефонот на специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева, е готов и стигнал во Обвинителството за гонење на организиран криминал ...
сите 396 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Музиката ги скротува животните, рече Американец и го отсвири првиот џез концерт за крави

Од:
До кого (е-маил):
Порака: