Второ место за генерацијата 2006 на “Фудбал старс“ на меѓународен турнир во Струга


26.06.2018 Младите фудбалери од фудбалската школа “Фудбал старс“ го потврдија својот квалитет и на меѓународниот турнир “Езерски бисер 2018“ што се одржа во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, говорејќи на расправата во грчкиот Парламент, кусо пред гласањето доверба на владата, ги извести пратениците дека Грција ја ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Второ место за генерацијата 2006 на “Фудбал старс“ на меѓународен турнир во Струга

Од:
До кого (е-маил):
Порака: