(Видео) Лефков: Овој пат жена за претседател и ќе не биде конечно


2 копии
4 копии

Со добивањето датум за почеток на преговорите од европските фондови ќе ни бидат достапни огромни средства, рече претседателскиот кандидат Стево Пендаровски на ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ со реакција за вчерашниот митинг на кандидатот за претседател, Стево Пендаровски.“Кочани и кочанчани вчера вечер на трибината на Стево Пендаровски ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Определбите за влез во НАТО и ЕУ се вистинскиот правец да се обезбеди отворање на нови перспективи и дополнителна финансиска поддршка за развој на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Со добивањето на датум за почеток на преговорите, од европските фондови ќе ни бидат достапни огромни средства. И сето ова носи подобар живот, стандард, нови ...
| | веќе видена | слични

Перспективите за младите се тука, за образование, патување, обука, нови и добро платени работни места. Ниту една држава не успеала да го реши проблемот со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Јас исто како Владата, не ги делам луѓето по етничка или партиска припадност, сите ќе добијат еднаква шанса. Доста се кавги и делби. Секој треба да има шанса ...
| | веќе видена | слични

Ова го кажа претседателскиот кандидат на СДСМ и коалицијата, Стево Пендаровски на вечерашниот митинг со граѓаните од Кочани. -Не само со влезот во ЕУ, туку со ...
| | веќе видена | слични
11 копии
6 копии

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски на жителите на Зрновци им порача дека знаат добро за што се залага тој, а за што другата страна која беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 132 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Дебарца, порача дека отворените перспективи кон ЕУ и НАТО, носат економски ...
сите 249 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 144 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата на мали сипаници во Скопје на 2 јануари, по повеќе од четири месеци прогласена е и епидемија на територијата на целата држава. ...
сите 294 | | | веќе видена

Изборната кампања денеска завршува. Точно на полноќ стапува изборниот молк а во недела граѓаните излегуваат на шесттите претседателски избори. Во релативно ...
сите 72 | | | веќе видена

Снимките од пожарот во Богородичната црква во Париз сите граѓани на Русија ги гледаа со солзи во очите, руските компании се подготвени да се приклучат на ...
сите 63 | | | веќе видена

На полноќ заврши изборната кампања за претседателските избори и за предвремените локални што ќе се одржат во општините Охрид, Дебар и Ново Село и започна ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Лефков: Овој пат жена за претседател и ќе не биде конечно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: