„Лидл“ ги отвора своите први супермаркети во Србија


2 копии

Вчера во Србија се отворија маркетите на Лидл, а по тој повод атмосферата таму беше и повеќе од возбудлива, посебно за оние кои сакаат да тераат сеир. Редовите ...
| | веќе видена | слични

Пилешкото вчера стана главна тема во Србија, а "атак на батак" е феномен, бидејќи во морето попусти граѓаните се фатија само за пиле, кое чини 119,99 динари за ...
| | веќе видена | слични

Во соседна Србија деновиве се отворија Лидл маркети, по што имаше голема навалица, турканици пцовки меѓу луѓето за евтино пилешко месо. Бидејќи одредени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Засега нема закажано средба на работните групи за законот за јавно обвинителство в сабота, велат од Министерството за правда, по информациите објавени во дел ...
сите 694 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 270 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 257 | | | веќе видена

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи. Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, ...
сите 154 | | | веќе видена

Едноставна техника. Доколку не знаете како да направите нешто тогаш прашајте професионалец. Еве што професионалните актерки за возрасни препорачуваат за во ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Лидл“ ги отвора своите први супермаркети во Србија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: