Невреме во повеќе градови, Охрид најпогоден од дожд и град


5 копии
6 копии

Охрид, 17. август 2018 (ИНПРЕС) – Во врска со последното невреме кое го зафати Охрид во текот на попладневните часови, екипи на ЈП „Охридски Комуналец“ веднаш ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии
3 копии

Повеќе градови во Maкедонија попладнево се зафатени со невреме, а најмногу дожд до 16 часот наврна во Охрид. Во градот Охрид имаше невреме со обилен пороен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Памела Андерсон беше гостинка на синоќешната вечера на фудбалскиот клуб Олимпик од Марсеј , каде се собирала помош за сиромашните деца од градот. наеднаш , во ...
сите 225 | | | веќе видена

Дали потпретседателот на СДСМ Мухамед Зекири прави пуч во ИВЗ или во партијата? Во екот на изборната кампања Зекири бара чистка во неговата матична партија, а ...
сите 365 | | | веќе видена

Како исходот од првиот круг на македонските претседателски избори ќе влијае на политичките елити, на вториот круг, и воопшто на политичката ситуација во ...
сите 290 | | | веќе видена

Почна пријавувањето на болните и изнемоштени лица, кои во првиот круг на претседателските избори биле спречени да се пријават во Општинската изборна комисија. ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Невреме во повеќе градови, Охрид најпогоден од дожд и град

Од:
До кого (е-маил):
Порака: