(Видео): ГОБ „8 Септември“ доби хелиодром


2 копии

Околу 300 пациенти во Психијатриската болница во Демир Хисар ја поминаа вечерта во мрак и не можеа да ги добијат потребните медицински интервенции како ...
| | веќе видена | слични

Тимот кардиолози од одделението за ангиографија при штипската клиничка болница, спречија ампутација на прстите од левото стапало зафатени со гангрена на 69 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 344 | | | веќе видена

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски во Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција ја предал аудио снимката, која како што вели, ја добил ...
сите 191 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 286 | | | веќе видена

Оливер Спасовски го претвори МВР во дувло на криминалот и негов заштитник. Три години Спасовски ја парализираше полицијата, ги деградираше полициските ...
сите 163 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, во Брисел оствари средба со премиерот, Оливер Спасовски, на која кажа дека НАТО се подготвуваат за церемонијата ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео): ГОБ „8 Септември“ доби хелиодром

Од:
До кого (е-маил):
Порака: