Симона Поповска ја промовираше новата песна “Ти си моја победа”


Познатата и се повеќе популарна и барана поп пејачка Симона Поповска, деновиве ја промовираше нејзината најнова песна “Ти си моја победа”, за која што како што ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Останато

Бегалец но и пратеник со добра плата е во моментов Никола Груевски. Иако полицијата го бара со потерница, поради изречената казна од две години, тој се уште го ...
сите 305 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Симона Поповска ја промовираше новата песна “Ти си моја победа”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: