Цел град за минута станал портокалов - додека на Балканот има снег, тие имаат песочна бура


Песочна го погоди Квинследн во Австралија, па одеднаш сѐ стана портокалото. Песочна го погоди Квинследн во Австралија, па одеднаш сѐ стана ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полициските службеници имаат оперативни информации дека криминална група од територијата на Црна Гора се обидела да ја убие новинарката на „Вијести“ Оливера ...
сите 75 | | | веќе видена

На 30 септември ќе имаме референдум и гласачкo-избирачка битка. Според планот увезен од странство, бој ќе бијат космополитите, кои се веќе дел од ЕУ и од НАТО, ...
сите 85 | | | веќе видена

СДСМ предизборите ветуваше дека откако ќе дојдат на власт ќе прават проекти, ќе донесат подобар живот, ќе ги вратат младите, ветуваа се и сешто само да се ...
сите 222 | | | веќе видена

Кабинетот на косовскиот претседател Хашим Тачи информира денеска за неговата средба во Њујорк, каде што се одржува Генералното собрание на Обединетите нации, ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цел град за минута станал портокалов - додека на Балканот има снег, тие имаат песочна бура

Од:
До кого (е-маил):
Порака: