Видео-блогерка се обиде да ја бојадиса косата, па остана ќелава


Кога Рејчел Картер од Ливерпул во 12. недела од бременоста отишла на ултразвук, сестрите, а и самата Рејчел биле убедени дека станува збор за девојче, бидејќи ...
| | веќе видена | слични

Каква боја на очите ќе има вашето бебе зависи од комбинацијата на гени. За секоја особина одговорна е група гени, а не само еден ген. Така е и со боите на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 679 | | | веќе видена

Епидемијата на корона вирусот во земјава не стивнува. Само за последните три дена во земјава се регистрирани 540 новозараени граѓани со Ковид-19, додека 409 ...
сите 160 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 90 | | | веќе видена

На полноќ започна предизборниот молк кој ќе трае до среда кога ќе се одржат парламентарните избори во земјава. Денеска ќе гласаат лицата со ковид-19 и во ...
сите 434 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Видео-блогерка се обиде да ја бојадиса косата, па остана ќелава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: