Масакр на морското дно (ВИДЕО)


2 копии

Туристи кои се одмараа на плажа на островот Сент Симонс во Џорџија неодамна беа сведоци на сцена која тешко се заборава.Поради силните морски струи, десетина ...
| | веќе видена | слични

Туристите во Евија на Халкидики каменувале сабјарка која што се приближила до брегот за да положи јајца. Туристите на грчката плажа се исплашиле, мислејќи дека ...
| | веќе видена | слични

Туристи на Халкидики каменувале една сабјарка која се приближила до крајбрежјето за на свет да донесе малечки. Капачите кренале паника, бидејќи мислеле дека ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Утрово околу 8:30 часот до капачи на плажа на островот Вир се приближила ајкула. Ајкулата ја снимиле присутните на плажата. – Наводно цело време кружела околу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шеесет и шест доктори на медицина овој месец го положиле стручниот испит и се стекнале со лиценца за работа од Лекарската комора на Република Македонија, ...
сите 292 | | | веќе видена

Завршува времето на Заев, граѓаните на 15 јули ќе изберат Обнова на Македонија, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од Крива Паланка.„Од она кое ...
сите 689 | | | веќе видена

Предизборната кампања завршува утре во 24 часот кога и официјално почнува предизборниот молк. Уште денеска и утре политичките партии и коалициите учесници во ...
сите 174 | | | веќе видена

Во меѓувреме лидерот на СДСМ Зоран Заев, во интервју за тв 24 не ја негираше автентичноста на бомбите. Според него времето е најдобар демант на ваквите ...
сите 2 | | | веќе видена

На крајот сме од изборната кампања за предвремените парламентарни избори во 2020-тата година. Победата на ВМРО-ДПМНЕ, промената во Македонија е веќе извесна. ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Масакр на морското дно (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: