ДИК ги обработи 100% од податоците - Ова се резултатите


5 копии

Претседателот на СДСМ Зоран Заев, членот на Извршниот одбор на СДСМ, Едмонд Адеми и претседателскиот кандидат Стево Пендаровски во Тетово повикаа на успешен ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На граѓанската трибина организирана од СДСМ и коалицијата која го поддржува Пендаровски, вечерва се обрати и своја поддршка даде и министерот со потекло од ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Вечерва средби со граѓани и митинзи на кандидатот за претседател и нивните партиски поддржувачи. Фокусот на обраќањето Пендаровски во Тетово го стави врз, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Гордана Силјановска Давкова, кандидатката која ја поддржа ВМРО ДПМНЕ и коалцијата во Скопје го победи противничкиот кандидат Стево Пендаровски со 664 гласа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 225 | | | веќе видена

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 70 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДИК ги обработи 100% од податоците - Ова се резултатите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: