Видал ја искажа својата фрустрација на социјалните мрежи (ФОТО)

Барселона вчера освои бод на „Сан Мамеш“ против Атлетик Билбао, а најзаслужен за тоа беше голманот Марк Андре Тер Штеген прикажа уште еден одличен настап. ...
| | веќе видена | слични

Марк Андре Тер Штеген беше најзаслужен за тоа што Барселона освои бод на гостувањето на „Сан Мамес“, од едноставно причина што германскиот чувар на мрежата ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Барселона одигра далеку под својот просек на вчерашното гостување на „Сан Мамес“ во Билбао и актуелниот шампион може да биде и повеќе од задоволен што освои ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Барселона влезе во мини криза, откако трет меч по ред игра нерешено. По ремито 2:2 со Валенсија, а потоа и нерешениот дуел од Купот против Реал (1:1), синоќа ...
| | веќе видена | слични

Барселона вчера одигра далеку под својот просек на гостувањето на „Сан Мамеш“ и само благодарение на Тер Штеген кој правеше чуда на голот во Каталонија се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 250 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд трамп го потпиша законот за избегнување нова делумна блокада на државната администрација. Со Законот се обезбедени 333 ...
сите 121 | | | веќе видена

Грчкото собрание денес треба да гласа за протоколот за пристапување на Македонија во НАТО откако вчера доби зелено светло на Комитетот за надвореша политика и ...
сите 122 | | | веќе видена

Тројца од нив се наоѓаат во критична состојба, додека пак останатите 15 пациенти се во стабилна здравствена состојба и закрепнуваат од повредите во тешката ...
сите 198 | | | веќе видена

Експертот за уставно право и професор на правниот факултет „Јустинијан Први“ Гордана Силјановска Давкова и официјално е кандидатот со кој ВМРО ДПМНЕ како ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Видал ја искажа својата фрустрација на социјалните мрежи (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: