Виц: Шармери


Американец, Французин и Македонец разговараат за тоа како ги освојуваат жените: – Јас – вели Французинот – кога ќе ја однесам Женет во ресторан и кога ќе ...
| | веќе видена | слични

Си седи маж во кафана. Влегува еден со трчање и вика: – Трпе, брзо трчај дома! Ти ја онадат жената! Мажот брзо скокнува, трча надвор и во тој момент го удира ...
| | веќе видена | слични

Две плавуши патуваат во воз и разговараат: – Ова не е живот, ова е мака! – Најди си љубовник и земај од него по 500 евра во месецот! – Од кај да го најдам ...
| | веќе видена | слични

Власи примиле гости и по 5 саати им викаат,да не сакате да се освежите нешто?И овие вратиле со да. А влавот изреагирал, Женооо отвори прозорците, воздух да ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека Саша Матиќ е исклучително духовит човек, па така често раскажува урнебесни вицеви поради кои сите се фаќаат за стомак од смеа. Па така Саша сега ...
| | веќе видена | слични

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 174 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 286 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виц: Шармери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: