Виц: Принципиелен во неверство

Оди Перо кај некоја гатачка, да му гледа малку за иднината, па таа почнува: – Имаш две деца. – Така ти си мислиш, јас имам три деца! – Не, така ТИ си мислиш!
| | веќе видена | слични

Само што заспал мажот дома, швалерот користи да излезе од шкафот и да си оди накај дома. Излегол полека, со јакна во рака, да не му е ладно надвор и во тој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ако европските земји не ги исполнат своите обврски од нуклеарниот договор, тогаш Иран ќе преземе повеќе чекори за да ги намали своите обврски, изјави висок ...
сите 141 | | | веќе видена

Европската перспектива за Западниот Балкан останува, но во земјите од регионот потребна е засилена борба потив корупцијата, јакнење на човековите права, добро ...
сите 222 | | | веќе видена

Јагодите се вкусно овошје но за жал брзо скапуваат. Во ладилник стојат 2-3 дена. Замрзнати траат и до 9 месеци. Најдобар начин да се чуваат е да се замрзнат ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виц: Принципиелен во неверство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: