Виц: Напален сопруг

Во спалната соба: Жено, ајде побрзо соблекувај се, не можам да издржам! А бе, рано е уште, малиот не е заспан. Заспан е досега, гарант! Не верувам, не е ...
| | веќе видена | слични

Оди Перо на гатачка да види каква ќе му биде среќата во иднина. Седнува и гатачката почнува да гата: Гледам луксузна вила со базен…гледам нов Мерцедес паркиран ...
| | веќе видена | слични

Ја средува мајката собата од синот кога под креветот наоѓа неотпакуван кондом. Го зема, оди кај синот кој гледа телевизија и му вели: Сине, во твојата соба под ...
| | веќе видена | слични

Се оптегнува Србинка во Охрид на плажа кај Наумчета (во МЕТРОПОЛИС БИЧ) и му вели на келнерот: – Молим вас господине једно пиче са лимун, може и коктел да је ...
| | веќе видена | слични

Две плавуши патуваат во воз и разговараат: – Ова не е живот, ова е мака! – Најди си швалер и земај од него по 500 евра во месецот! – Од кај да го најдам таков? ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виц: Напален сопруг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: