Беше ѕвезда додека глумеше во светски познатата ТВ серија, а денес работи во супермаркет

2 копии

Џефри Овенс, кој во култната ТВ серија "The Cosby Show" ја играше улогата на Елвин Тибидеаукс, денес работи на каса во еден супермаркет во Њу Џерзи. Фановите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Додека СДСМ и ВМРО ДПМНЕ се натегаат околу СЈО и новиот Закон, коалициониот партнер на власта, Али Ахмети повикува на дијалог. Засега нема договор а СДСМ не ...
сите 209 | | | веќе видена

Павле Давков, син на професорката Гордана Силјановска Давкова, актуелен кандидат за претседател од ВМРО ДПМНЕ, бил избран во два мандати во Управниот одбор на ...
сите 91 | | | веќе видена

Францускиот муслимански верски совет, како главен претставник на муслиманите во Франција , соопшти дека покренал тужби против Фејсбук и Јутјуб зашто видеата од ...
сите 129 | | | веќе видена

Министерот за правда на САД, Вилијам Бар, објави дека истрагата на специјалниот советник Роберт Милер покажала дека за време на кампањата за претседателските ...
сите 125 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев за утрешниот ТВ-дуел со Христијан Мицкоски во рамки на емисијата „Само Вистина“ на Канал 5 денеска ги повика граѓаните масовно да го ...
сите 63 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Кристоф Кастање веќе нема авторитет, а тоа ги отежнува обидите на претседателот Макрон да најде конструктивен излез од кризата ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Беше ѕвезда додека глумеше во светски познатата ТВ серија, а денес работи во супермаркет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: