12 #ПрегледВоПеток

Уште само 4 дена до новата 2018-та година, а ние со последен преглед во петок за оваа 2017-та. Како што ветивме, во последниот преглед ќе читате за трендовите кои следат во престојната година. Идеме. SEO Trends in 2018 . Да видиме што ќе каже кристалната топка со помош на експертите во Email Marketing Trends in 2018 . На кратко, технологијата позади емаил маркетингот ќе ни пружи повеќе можности за праќање на вистинските мејлови на вистинските луѓе, и во вистинското време. Envato’s 2018 Predictions . Погледнете ги најдобрите дизајн трендови во 2017, и читнете што предвидуваат What’s doomed in media in 2018 . Секоја година има работи кои умираат во сферата на медиа и маркетинг. Еве ви едно четиво во кое може да ги читнете работите кои ќе изумрат во 2018-та. Web Design Trends in 2018 . Супер четиво за кои трендови ќе ги гледаме во 2018-та во областа на дизајнот. Digital Video Trends for 2018 . За сите кои се занимаваат со видео, еве ви предвидувања за 6 трендови кои се очекува да се појават во 2018-та. Digital ...
| | веќе видена | слични

Ви посакуваме убав ден, убава вечер и убава 2018 година... Ви посакуваме здравје, љубов и повеќе финансии за 2018, а овие бебиња се идеален начин за да ја започнете новата година, со нивната насмевка, плач, и искрен погед. Годинава бидете и вие искрени, среќни и топли, би посакуваме да бидете се што ќе посакате и да имате се што ќе посакате.
| | веќе видена | слични

Почитувани, ви посакуваме Новата 2018 година да ви донесе многу успех, положени испити и да се остварат сите ваши планови. Учете, читајте и надградувајте се, бидејќи знаењето никој не може да ви го одземе. Среќна Нова Година!
| | веќе видена | слични
2 копии

Овие бебиња се вистински начин како да ја започнете годината, Фотографии за Добро утро, кои ќе ви го направат денот да ви почне на најубав можен начин. Ви посакуваме убаво утро, уште поубав ден и секако ви посакуваме уште поубава година. Овие бебиња се вистински начин како да ја започнете годината, нивната насмевка, плачење и погле како најискрајно што може да се добие од светот Ви посакуваме да бидете се што сакате и да имате се што посакате.
| | веќе видена | слични

Ви посакуваме среќна Нова година исполнета со успеси, љубов и добро здравје. И' кажавме збогум на старата и и' посакавме добредојде на Новата 2018 – та година. Екипата на „Нетпрес“ Ви посакува во Новата година да имате многу љубов, здравје и среќа, да ги остварите плановите кои ги замисливте за годинава, да ги доживеете сите нешта за кои старата година не ви беше погодна или доволна долга. Среќни празници!
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Новата 2018-та година ви посакуваме многу незаборавни моменти на среќа, радост и успех заедно со вашите најблиски, како и оствaрување на вашите најскриени желби, визии и очекувања. Подарете им насмевка и љубов на оние на кои што им е потребна. Нови 12 месеци да верувајте во себе, да ги искористете шансите, да бидете подобри, помудри и поуспешни. ВЕСТИ24 на своите почитувани читатели им посакува весели празнични денови исполнети со незаборавни мигови. Нека вашите желби станат реалност и уживајте во празничната магија. Среќни празници!
| | веќе видена | слични

СРЕЌНА НОВА 2018 ГОДИНА… Репрезентативен голман Столе Димитриевски еден од првите македонски репрезентативци го одбележа доаѓањето на Новата година. Заедно со свои колеги од шпанската Гимнастик Тарагона на специфичен начин посака поуспешна нова година пред нас!
| | веќе видена | слични

Во Новата година имајте помалку грижи, а повеќе здравје, среќа, љубов и успех. Сакајте се себе си и своите најблиски. Верувајте во себе, искористете ги шансите, бидете подобри, помудри, поуспешни и секако читајте не и во Новата година. СРЕЌНА НОВА 2018 ГОДИНА! Ваш
| | веќе видена | слични

Драги наши редовни и оние кои моментално ја читате оваа честитка, Редакцијата на Спорт М Ви ја честита новата 2018. година со желби за многу здравје, среќа, успех, љубов, пари… Иако млад медиум, успеавме во изминатите осум месеци да Ви пренесеме се она што се случуваше на спортската сцена. Сликата Ви ја пренесувавме директно од местото на сите големи спортски случувања, како во земјава така и надвор од неа. Така продолжуваме и во новата година. Брзо, точно, проверено и објективно да Ви ги пренесуваме вестите од спортот. Ви благодариме вам и на нашите деловни соработници со кои во изминатата 2017. година имавме одлична соработка. Среќна нова 2018. година и весели новогодишни и божиќни празници! Редакција Спорт М
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Граѓаните сами ќе си ја платат Република Северна Македонија. Сите документи – лични карти, возачки дозволи, пасоши, здравствени книшки, регистарски таблички ќе ...
сите 239 | | | веќе видена

За да се најде и усогласи консензуален кандидат, лидерот на СДСМ Зоран Заев завчера и вчера имаше одделни разговори со лидерите на три партии на Албанците – ...
сите 225 | | | веќе видена

Неформално кандидатот за претседател од ВМРО ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова ја почна кампањата а веќе и го даде првото интервју. Силјановска во Сител ...
сите 161 | | | веќе видена

Двајца пациенти денеска беа пуштени на домашно лекување од болницата „8-ми Септември“. Пациентите ги пречекаа нивните роднини. Тие беа во добра состојба, но не ...
сите 257 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст" што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 134 | | | веќе видена

Гостиварската локална самоуправа изрази благодарност до жителите на селото Ласкарце, до медицинскиот персонал и до сите оние кои на било кој начин помогнале во ...
сите 214 | | | веќе видена

Состојбата со безбедноста во сообраќајот е катастрофална. Граѓаните секојдневно гинат додека на Спасовски и Заев прв приоритет им е доделувањето на ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

12 #ПрегледВоПеток

Од:
До кого (е-маил):
Порака: