Веста за болеста не близнаците го потресе светот - дали поради ова Бијонсе го криеше породувањето


Пејачката Бијонсе и раперот Џеј Зи добија две деца минатата недела, момче и девојче чии имиња уште не се соопштени. Пејачката го криела од јавноста датумот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Славниот пар им посака добредојде на близначињата, а малата Блу Ајви се израдува што доби братче и сестриче! Долго време на социјалните мрежи се пишуваше за ...
| | веќе видена | слични

Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близнаци, момче и девојче чии имиња сеуште не се познати.Пејачката од јавноста го криеше датумот за породување, па ни сега ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Веќе на големо се зборува дека Бијонсе и Џеј Зи повторно станаа родители, а со секој изминат ден фактите само го потврдуваат тоа.Последно пред болницата во Лос ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Неподносливиот мирис кој со месеци наназад се шири во Тетово крена на нозе стотици граѓани на градот под Шара. Велат ни се гушат децата – и децата на ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието Талат Џафери во ексклузивно интервју за САКАМДАКАЖАМ.МК зборува за главните предизвици во неговата работа во изминативе 3 месеци, ...
сите 43 | | | веќе видена

Северна Кореја ги предупреди САД дека „долеваат масло на огнот“ со заедничките воени вежби со Јужна Кореја, што почнуваат утре. Северна Кореја ги предупреди ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Веста за болеста не близнаците го потресе светот - дали поради ова Бијонсе го криеше породувањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: