По Јовиќ, Ајнтрахт дебело наплати на уште еден напаѓач, Вест Хем го купи Алер за рекордни...

Ајнтрахт Франкфурт направи уште една одлична зделка, „орлите“ го продадоа Себастијан Алер на Вест Хем за 50 милиони евра, рекордна сума кога се во прашање ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Клубовите од Англија немаат проблем со финансиите, Вест Хем второ лето по ред го урива сопствениот трансфер рекорд и одвои 50 милиони евра за Себастијан Алер, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не стивнуваат реакциите од опозициската ВМРО-ДПМНЕ во врска со случајот Рекет, за кој денеска на прес конференција повторно се огласи портпаролот, Димче ...
сите 330 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 114 | | | веќе видена

Седницата на Советот на јавни обвинители на која треба да започне постапката за разрешување на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева ќе биде закажана од ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По Јовиќ, Ајнтрахт дебело наплати на уште еден напаѓач, Вест Хем го купи Алер за рекордни...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: