Во велешко Нежилово започна Стрип училиштето за креативен стрип ангажман

4 копии

Во организација на Стрип центарот на Македонија со седиште во Велес од вчера до 24 април во селото Нежилово, Велешко се одржува четиридневно Стрип училиште ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 140 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во велешко Нежилово започна Стрип училиштето за креативен стрип ангажман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: