Ги видел полицајците, го фрлил кесето со марихуана

7 копии
3 копии
2 копии
2 копии

Уапсен прилепчанецот кој бојадиса куче, ќе добие кривична пријава за мачење животни По пријава од граѓанин дека човек се изживува со куче на плоштадот во ...
| | веќе видена | слични

Полицијата го приведе прилепечанецот кој ги вознемири граѓаните откако пред нивни очи бојадисуваше куче-скитник. По реакциите на социјалните мрежи, против ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии
повеќе

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 258 | | | веќе видена

Сега, кога се очекува договорот за името да биде ратификуван во грчкиот парламент и со тоа да му се стави крај на долгогодишниот наметнат спор за нашето ...
сите 183 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 374 | | | веќе видена

Огњен Врањеш, кој популарноста ја стекна после врската со Катарина Грујиќ, а овие денови и со аферата со Јелена Карлеуша, се уште е во Белгија, иако се ...
сите 230 | | | веќе видена

Престануваат да важат интервентните препораки и мерки кои беа активирани при надминувањето на прагот на алармирање во Стурмица, соопшти владината прес-служба. ...
сите 200 | | | веќе видена

Соопштение на ВМРО-ДПМНЕ: Претседателот Христијан Мицкоски заедно со Потпретседателот Александар Николоски и меѓународниот секретар Тимчо Муцунски се сретна со ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ги видел полицајците, го фрлил кесето со марихуана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: