Веднаш избриши ја снимката, ако не сакаш проблеми: Момчето на Катарина Грујиќ му се заканува на Врањеш

Огњен Врањеш постави снимка на која се бакнува со Катарина Грујиќ и тоа само десет минути откако Душко Тошиќ ги лајкувал фотографиите на пејачката. Како што ...
| | веќе видена | слични

Катарина Грујиќ веќе некое време ужива на хрватското крајбрежје, а по Ровињ, одлучи да скокне и до Опатија. Атрактивната Каќа, која е една од најатрактивните и ...
| | веќе видена | слични

Снимката од бакнежите на Катарина Грујиќ и Огњен Варњеш се прошири со брзина на светлоста и нема кој не поздина гледајќи што прават пејачката и тогаш женетитот ...
| | веќе видена | слични

Дара Бубамара повторно објави скокотлива фотографија со која ги воодушеви своите следбеници. Пејачката на неа е во минијатурни мини бикини што го нагласуваат ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот Огњен Врањеш е име чие во последно време често се појавуваше во медиумите. Прво поради Катарина Грујиќ со која бшее во врска, а потоа поради Јелена ...
| | веќе видена | слични

Катарина Грујиќ е една од најзгодните пејачки на српската сцена. Таа важи за бомба. За неа и јелена карлеуша која важи за жесток критичар, има само пофалби. ...
| | веќе видена | слични

Огњен Врањеш постави фотографија на која се бакнува со пејачката Катарина Грујиќ и тоа само десет минути откако Душко Тошиќ лајкуваше фотографија на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Во изминатите десет дена кризата со коронавирусот повторно ескалираше насекаде на Балканот. Според официјалните податоци во Србија во последните седум дена се ...
сите 199 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 139 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска изјави дека не очекува интервенции во Преговарачката рамка за членство во ЕУ, која е веќе на маса. Нормално е дека во ...
сите 206 | | | веќе видена

Режисерот Борис Дамовски реагира за објаснувањето на лидерот на СДСМ и експремиер Зоран Заев за вулгарната порака до „шарените“ и коалиционерите во последната ...
сите 70 | | | веќе видена

„Сум имал среќа да стигнам до позицијата генерален секретар на СДСМ иако ниту сум нечиј син, ниту ме поставил некој таму со некаква цел, едноставно сум се ...
сите 274 | | | веќе видена

Обновени криминалци од времето на Груевски, има денес во лицето на Мицкоски и Мисајловски. Да ставаат во гасни комори, да влечат за уши, тоа сакаат. Груевски ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Веднаш избриши ја снимката, ако не сакаш проблеми: Момчето на Катарина Грујиќ му се заканува на Врањеш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: