Пожар во викендичка во селото Орман


2 копии
5 копии
2 копии
4 копии

Во скопското село Орман, на место викано „Камењар“ вчера околу 13:15 часот во викенд куќа сопственост на 65-годишниот П.Ц. од село Волково, настанал пожар. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
10 копии
3 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 422 | | | веќе видена

Јавната обвинителка Вилма Русковска во денешното гостување на радио Канал 77 рече дека вториот мобилен телефон на Катица Јанева не е пронајден.- Од страна на ...
сите 124 | | | веќе видена

Лидерската средба дефинитивнонема да се одржи. Од Владата објавија дека не се создадени услови за постигнување консензус за организирање на средба. Во ...
сите 97 | | | веќе видена

По запленувањето на еден британски танкер од страна на Иран, Велика Британија побара од своите бродови „одреден период“ да останат „надвор од областа“ на ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожар во викендичка во селото Орман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: