YouTube го убива нашето омилено копче за рекламите


Интернет-страниците за симнување содржини од YouTube се најголемата закана за глобалната музичка индустрија, вели The Independent. Веб-сајтовите ви дозволуваат ...
| | веќе видена | слични

Многумина „влијателни јутјубери“ заработуваат неверојатни суми од своите снимки. Најплатените YouTube ѕвезди се, верувале или не – милионери! Како е тоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

YouTube го убива нашето омилено копче за рекламите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: