Парите им се судени: Три хороскопски знаци кои кога-тогаш ќе се збогатат!

Парите им се судени! Погледнете дали е тука и вашиот знак… Без разлика дали тоа е ненадејно наследство или способност да се препознае профитабилен проект,овие ...
| | веќе видена | слични

Во одреден момент од животот, кај секого се случува некаков очекуван или неочекуван пресврт. Астрологијата успешно може да предвиди што би можело да се случува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полека но сигурно се наближува крајот на годината, па затоа сигурно сакате да знаете што ви предвидуваат ѕвездите на самиот крај. Меѓутоа, на луѓето родени во ...
| | веќе видена | слични

Сите имаме маани и доблести, но некои знаци сепак можат да се издвојат по дозата на злоба која ја носат во себе. Девица Девиците се перекционисти кои бараат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

БИК На Бикови љубовта и допирите им се најважни, па не е ни чудно што имаат толку силно либидо. Без оглед на тоа дали се во љубов со партнерот, или само сакаат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Соопштение на СДСМ Наместо да шират лажни вести за Договорот ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски треба да кажат дали ќе учествуваат на референдумот во недела. ...
сите 72 | | | веќе видена

-Одлуката е сериозна и одговорноста се однесува на иднината на нашата татковина и нанашите граѓани. Да бидеме делод светот, а не сами в осветот. По 27 години, ...
сите 88 | | | веќе видена

На 30 септември ќе имаме референдум и гласачкo-избирачка битка. Според планот увезен од странство, бој ќе бијат космополитите, кои се веќе дел од ЕУ и од НАТО, ...
сите 69 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон повика денеска иранската криза да биде уредена со „дијалог и мултилатерализам“.Тој го упати повикот на годишната сесија ...
сите 73 | | | веќе видена

Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти вели дека заедно со лидерот на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Иса Мустафа се подготвени да работат ...
сите 155 | | | веќе видена

Во петок ќе имам состанок во Министерството за финансии на кој дефинитивно ќе утврдиме дали ќе има ребаланс на Буџетот или не и ако го правиме кога ќе го ...
сите 63 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Парите им се судени: Три хороскопски знаци кои кога-тогаш ќе се збогатат!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: