Не сте женети, ова е видео за вас Милан Тарот ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)


Не сте женети, ова е видео за вас Милан Тарот ќе ве насмее до солзи Добро познатиот гатач и предвидувач на иднината од Србија Милан Тарот, и еден од најкотроверзните личности на балканот разговара со негови јавувачи. Двајцата не се женети погледнете го советот на Милан Тарот и како тие би се ожениле. Неверојатно видео:
| | веќе видена | слични

Секој, ја добива честа во одреден дел од животот да стапи во брак, да ужива во свечениот чин, а на крај секако да го фрли букетот за да се види која ќе биде следната среќничка која ќе заплови во брачните води.  На оваа свадба не било баш така и се случило, најголемата грешка во обид да се фати бидермаерот. 
| | веќе видена | слични

Ова видео ни доаѓа од Парагвај, а на него може да се види тренинг на идни пожарникари. Бидејќи млазот е премногу моќен, цревото морале да го држат четворица. За жал, едниот од нив не работи по план...Пожарникарите оваа лекција ќе ја памтат целиот свој живот.Погледнете го видеото кое ќе ве насмее до солзи
| | веќе видена | слични

Имавме безброј можности да се увериме дека сопствениците на сѐ и сешто ги учат своите миленичиња. Сепак, овој сопственик отишол чекор понапред. Освен дресура, ова куче има костим и улога - мора да се признае глуми одлично. Погледнете:
| | веќе видена | слични

Имавме безброј можности да се увериме дека сопствениците на кучиња навистина ги учат своите миленици многу работи. Сепак, овој "шеф" отишол чекор понатаму.Во прилог на дресирањето, кучето има свој костим и улога - и мора да признаеме дека делува совршено.Сè видовме, но ова ќе ве насмее до солзи.Погледнете го смешното видео:
| | веќе видена | слични

Влегуваш во автобус и слушаш музика на слушалки, па се внесуваш и влегуваш во филмот на пејач, што забораваш дека тоа некому му пречи... Реакцијата на оваа девојка ќе ве насмее до солзи.На културен начин, без ни еден збор да каже буквално ова значеше моментот... „Дозволими да ти ја покажам вратата"!Погледнете го видеото
| | веќе видена | слични

Веднаш почнуваат да зборуваат приказна која им е јасна само на нив. Дури и се имитираат еден со друг. Иако не ја знаеме нивната тема, нам ни се урнебесни. Погледнете ја и самите дневната доза смеење!
| | веќе видена | слични

Познатиот македонски актер Тони Михаловски пред неколку години сними видео вицеви кој беа поставени на youtube, целиот проект се викаше ДУХОВИТ. Видеата кои беа постевени на каналот на Духовит првилекоа голем интерес кај гледачите, па така некои од видеата достигнуваа и гледаност поголема од 100 000 прегледи. Денес одлучивме да споделиме едно со вас. Погледнете и уживајте.
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 183 | | | веќе видена

Британската конзервативна партија ќе избира нов лидер меѓу Борис Џонсон и Џереми Хант, кој ќе биде и нов премиер на државата.По серијата гласања, Џонсон и Хант ...
сите 106 | | | веќе видена

Пратеникот Антонио Милошоски прашува „Дали тоа и хрватската министерка за надворешни работи, Марија Пејчиновиќ Буриќ шири лажни вести дека неколку ЕУ-земји се ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не сте женети, ова е видео за вас Милан Тарот ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: