Несекојдневен маркетиншки пристап или психолошки тест за суштината? Што е важно?


10 копии

Од денес на ТВ каналите и социјалните медиуми забележавме интересни реклами кои го привлекуваат вниманието на публиката.Познати ситуации од секојдневието на ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Останато

Отворањето нови преговори за брегзитот би зависело од тоа дали владата на Британија ќе поднесе убедлив нов предлог, соопшти владата на Германија. „Ние сме ...
сите 370 | | | веќе видена

Циклонска активност со центар во јужните делови на Европа ќе услови од утре и во текот на неделава да има повремени врнежи од дожд и снег на пониските места и ...
сите 198 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 143 | | | веќе видена

Ве информираме дека согласно податоците од ДАМСКВ на ден 21.01.2019, среднодневните концентрации на РМ10 се под дефинираниот праг на алармирање од 188 g/m3, ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Несекојдневен маркетиншки пристап или психолошки тест за суштината? Што е важно?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: