Во новата книга Мекејн го напаѓа Трамп

3 копии

Истрагата против Доналд Трамп е организирана од страна на блиски луѓе до Обама со цел да се сокрие вистината за неговиот „лицемерен режим“, пренесува ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Специјалниот советник Мулер можно е да го повика претседателот пред големата порота Американскиот претседател Доналд Трамп, смета оти преговорите околу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот специјален обвинител Роберт Мјулер предупредил дека би можел да му нареди на претседателот Доналд Трамп да сведочи во рамките на истрагата за ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 178 | | | веќе видена

СЈО понудило – судот прифаил подолга листа на сметки кои веќе се замрзнати, 1ТВ дознава дека станува збор за 5 сметки од поголемите банки во државата. Додека ...
сите 281 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

Возилото на Воената полиција синоќа случајно се нашло пред партиското седиште на ВМРО-ДПМНЕ, тврди министерката за одбрана Радмила Шекеринска. Според неа, ...
сите 88 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 78 | | | веќе видена

Либералната партија смета дека со воведувањето на црвена, жолта и зелена еколошка налепница за возилата нема да се реши проблемот со загадувањето. Ќе се удри ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во новата книга Мекејн го напаѓа Трамп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: