Чеферин е против ВАР во ЛШ: Има многу нејаснотии, сите видовме што и се случи на Србија против Швајцарија

Првиот човек на УЕФА, Александер Чеферин вели дека ВАР е иднината, но видео технологијата нема наскоро да пристигне во Лигата на шампионите бидејќи има многу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Навидум обичен натпревар во холандското првенство помеѓу гостинот Ајакс и домаќинот Витесе, но сепак, не толку обичен за холандскиот напаѓач Клас Јан Хунтелар, ...
| | веќе видена | слични

Искусниот холандски напаѓач, Клас Јан Хунтелар (35) одлично ја отвори сезоната во Ајакс. На десет одиграни натпревари во холандската лига и квалифкациите за ...
| | веќе видена | слични

Европската фудбалска куќа сепак нема да ја воведе ВАР технологијата оваа сезона во Лигата на шампионите. Тоа го потврди претседателот на УЕФА, Александар ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Околу 80 кучиња скитници биле заловени и соодветно третирани во изминатите четири месеци во Кавадарци, информираше денеска Петар Камчев од Јавното ...
сите 137 | | | веќе видена

Кога на 28 јуни 1914 година Гаврило Принцип како резултат на околности кои се уште се истражуваат во историјата успева да изврши атентат врз надвојводата Франц ...
сите 175 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 86 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 101 | | | веќе видена

Според Влатко Ѓорчев, членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, најавените налепници на автомобилите, не се решение за чистење на воздухот, и порача Заев, Макрадули и ...
сите 19 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ и пионот Мицкоски се ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чеферин е против ВАР во ЛШ: Има многу нејаснотии, сите видовме што и се случи на Србија против Швајцарија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: