Фејсбук-статус на денот: Што не може ни Чак Норис, може Димитров!


Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фејсбук-статус на денот: Што не може ни Чак Норис, може Димитров!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: