Модриќ за веста дека сам му се понудил на Интер: Ова е најголемата глупост во историјата!

Лука Модриќ реши да ги прокоментира вестите дека го бранел Интер пред ФИФА и ја известил светската куќа на фудбалот дека тој самиот им се понудил на ...
| | веќе видена | слични

Лука Модриќ стави крај на гласините за негово заминување во Интер со тоа што пронајде заеднички јазик со Флорентино Перез за останување во Реал Мадрид, клуб во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лука Модриќ се наоѓа во многу незгодна ситуација. Откако цело лето неуспешно кокетираше со Интер, остана во Реал Мадрид, но може да зажали за таквата одлука. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 386 | | | веќе видена

Унгарската Влада ја исклучува можноста за екстрадиција на поранешниот македонски премиер Никола Груевски во Македонија, изјави денеска унгарскиот министер за ...
сите 256 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 49 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„За разлика од владеењето на ВМРО-ДПМНЕ кога парите на граѓаните се ...
сите 236 | | | веќе видена

Ако Унгарија веќе има донесено одлука за азил за осудениот експремиер Никола Груевски, како што утринава објавија унгарски медиуми, тогаш таа е претходно ...
сите 252 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Модриќ за веста дека сам му се понудил на Интер: Ова е најголемата глупост во историјата!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: